Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, które wykorzystywane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują również centra fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też firmy polskie, twórcy takich produktów na przykład Poldent czy Chema.

Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź

Zaopatrzenie medyczne sklep

Categories: Zdrowie

Comments are closed.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Przepisy kulinarne

Drugim po śniadaniu ważnym posiłkiem w ciągu dnia ...

ODKRYCIE ZDRADY ALLANA

Na szczycie zamku Nottingham stoją szeryf, Gisborne i ...

PERSWAZJE

Marion i Robin dostają się do pokoju skryby ...

PLAN SZERYFA

Allan naprawdę się wykazał?pozamykano wszystkie jego wejścia i ...

PODEJRZENIA

Szeryf oczekuje na posłańca, który ma powiedzieć, gdzie ...